Skocz do zawartości

Audi Klub Podkarpacie używa ciasteczek. Tutaj dowiesz się czym są. Aby zaknąć tą wiadomość kliknij:    Akceptuję ciasteczka

Tanie części samochodowe do Audi w iParts.pl

Użytkowników którzy posiadali konta na starym systemie, prosimy o skorzystanie z opcji przywracania hasła żeby nie dublować sobie kont.

Benzyna+Gaz czy Diesel?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
109 odpowiedzi w tym temacie

#101 MarcinCz

MarcinCz
  • Użytkownicy
  • 6 postów
  • SkądBrzozów

Napisano 15 sierpień 2013 - 08:05

Skoro ktoś lubi Eco Driving jego sprawa, ja wyznaję zasadę że w TDI spalanie kończy się tam, gdzie w PB zaczyna. I do tego frajda z momentu obrotowego i ciągu od samego dołu jest bezcenna :).
??

Hehe ten post trzeba przenieść do działu z humorem. Jaka może być frajda z jazdy dieslem :roll:

#102 Jack

Jack

Nowincjusz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 97 postów
  • SkądLier, Norway

Napisano 15 sierpień 2013 - 09:20

Czytałeś post wyżej !?! Więc się zamknij i uszanuj zdanie innych........

Tommy Gun napisał/a:

Skoro ktoś lubi Eco Driving jego sprawa, ja wyznaję zasadę że w TDI spalanie kończy się tam, gdzie w PB zaczyna. I do tego frajda z momentu obrotowego i ciągu od samego dołu jest bezcenna :).
??

Tak się składa, że to akurat jest prawda.....
Forspranget ligger i teknikken

#103 MarcinCz

MarcinCz
  • Użytkownicy
  • 6 postów
  • SkądBrzozów

Napisano 15 sierpień 2013 - 10:49

Czytałeś post wyżej !?! Więc się zamknij i uszanuj zdanie innych........

Tommy Gun napisał/a:

??

Tak się składa, że to akurat jest prawda.....

W europie nikt nie kupuje diesla dla frajdy tylko do roboty. Dla frajdy kupuje się mocną benzyne :roll:

#104 kamilb5

kamilb5

Expert

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 834 postów
  • SkądBrzozów
  • Model:Audi A4 B7 S-Line
  • Silnik:1.8T BFB+

Napisano 15 sierpień 2013 - 11:53

[quote]W europie nikt nie kupuje diesla dla frajdy tylko do roboty. Dla frajdy kupuje się mocną benzyne :roll:[/quote]

To akurat prawda :-D

"Tommy Gun"]Ciekawe dlaczego KamilB5 wybrał dla swojej narzeczonej A4 B5 z klekotem, skoro benzyna tak się opłaca :-)[/quote]

Już niestety nie,AFN-em jezdzi już ktoś inny,w zamian za to kupiliśmy 206tke S16 2.0 DOHC 150 km oczywiście z LPG. Jeśli chodzi o osiągi to raczej nie ma co wiele porównywać z a$,bo to nie ta klasa a tym bardziej z AFN-em bo 150 km w budzie 900kg robi swoje,a koszty przejechania 100km są w obydwu autach takie same,a frajda i ryk silnika kręcącego sie 7000 ze zmienionym dolotem jest nie do opisania,i wcale nie trzeba dużego momentu żeby się dobrze bawić.

#105 bruno

bruno

Moderator

• Moderator
  • 804 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 17 sierpień 2013 - 12:43

ile ludzi tyle opini, szkoda się denerwować, wszystko ma plusy i minusy a każdy chwali to co ma i taka prawda

bruno@audipodkarpacie.pl

#106 PuSzEk

PuSzEk

Master

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1075 postów
  • SkądRzeszów
  • Model:Audi Coupe 8B
  • Silnik:2.8 AAH

Napisano 17 sierpień 2013 - 14:48

Tommy Gun, ja tylko dodam tyle od siebie, czytam czytam i rzec można, że nogami i rękami zapierasz się jaki to diesel nie jest najlepszy, najmocniejszy, najmniej pali i najmniej się w niego wkłada funduszy i dobrze wiesz, że zawsze tak było w twojej ocenie, bo to nie pierwszy taki temat, bodajże w taki głupi sposób mieliśmy konflikt ze sobą.....
chodź nie którzy tylko wyrażają swoją opinie na temat LPG oraz Diesla, bo po to jest ten temat, tak jak ty to robiłeś do pewnego momentu, ale ciągle musi być docinka, że się nie znacie, że na forum A4 guru jeżdżą dieslami hehe argument po prostu zwalający z krzesła :mrgreen:

bruno, dobrze podsumował, tak jak i ktoś tam wcześniej(marass), także dajcie sobie na luz, bo temat już dawno zszedł z dyskusji na normalnym poziomie

ja jeżdże LPG i chwale ten rodzaj zasilania, jest tanio i o to chodzi, a pod żadnym pozorem nie czuje się biedny, waszym zdaniem mam jeździć na benzynie, tylko po to żeby innym zaszpanować i tracić bez sensownie pieniądze?? dajcie spokój :roll:

#107 Ziomuś

Ziomuś

Administrator

• Administracja
  • 3802 postów
  • SkądRzeszów
  • Model:Audi A6 C5
  • Silnik:2,7 BiT AJK

Napisano 17 sierpień 2013 - 16:29

Panowie spokój proszę :!:

www.BizzWeb.pl- Strony internetowe, grafika komputerowa!

#108 kamilb5

kamilb5

Expert

• Klubowicz
  • 834 postów
  • SkądBrzozów
  • Model:Audi A4 B7 S-Line
  • Silnik:1.8T BFB+

Napisano 17 sierpień 2013 - 20:01

ja jeżdże LPG i chwale ten rodzaj zasilania, jest tanio i o to chodzi, a pod żadnym pozorem nie czuje się biedny, waszym zdaniem mam jeździć na benzynie, tylko po to żeby innym zaszpanować i tracić bez sensownie pieniądze?? dajcie spokój :roll:

Zgadzam się również,nie mówie że TDI jest złe,ale biorąc pod uwagę auta miejskie z silnikami 1,2 1,4 czy 1,6 które spalą po miejscu od 7 do 8,5 L LPG są naprawde oszczędniejsze i tańsze w eksploatacji od TDI. Takie są fakty,i nic tego nie zmieni. Osobiście nie mam nic do TDI,a każdy jezdzi tym czym chce. Dla przykładu 1,8T pali 10L LPG czego chcieć więcej?

#109 Ziomuś

Ziomuś

Administrator

• Administracja
  • 3802 postów
  • SkądRzeszów
  • Model:Audi A6 C5
  • Silnik:2,7 BiT AJK

Napisano 18 sierpień 2013 - 07:29

Jak któryś zacznie dyskusje nie na temat to blokuje konto i skończy się dzień dziecka! AMEN

www.BizzWeb.pl- Strony internetowe, grafika komputerowa!

#110 Lipton

Lipton

Administracja

• Administracja
  • 1034 postów
  • SkądRZE

Napisano 18 sierpień 2013 - 20:42

:jupi: TORY na TIRY ! ! !

Admin_prende_a_calci_un_utente_e_un_mod_

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych