Skocz do zawartości

Audi Klub Podkarpacie używa ciasteczek. Tutaj dowiesz się czym są. Aby zaknąć tą wiadomość kliknij:    Akceptuję ciasteczka

Tanie części samochodowe do Audi w iParts.pl

Użytkowników którzy posiadali konta na starym systemie, prosimy o skorzystanie z opcji przywracania hasła żeby nie dublować sobie kont.

Audi a3 1.8 99r

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 mrxxx99

mrxxx99
  • Użytkownicy
  • 7 postów
  • Skądtyczyn

Napisano 23 lipiec 2013 - 14:21

http://otomoto.pl/au...-C29697135.html

Co myślicie o tym audi ?

#2 leon844

leon844
  • Użytkownicy
  • 8 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 24 lipiec 2013 - 10:10

No silniczek swiezo umyty... :!: Przod caly malowany bo jeszcze nie widzialem dokladki do zderzaka w kolorze nadwozia... Panie za ta cene jeszcze 1.8 skarbonka! Jeszcze Dydnia najwieksze skupisko handlarzy na podkarpaciu. JA bym ta fure odpuscil :-)

#3 mrxxx99

mrxxx99
  • Użytkownicy
  • 7 postów
  • Skądtyczyn

Napisano 24 lipiec 2013 - 13:19

no wlasnie dokładki srebrne? :D

dlatego dodałem tu posta z pytaniem dzieki :)

#4 kamilb5

kamilb5

Expert

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 834 postów
  • SkądBrzozów
  • Model:Audi A4 B7 S-Line
  • Silnik:1.8T BFB+

Napisano 24 lipiec 2013 - 17:24

leon844, A dach malowany farbą carbonową? Skąd wiesz że przód cały malowany? Widziałęś na żywo? to że ma srebrne dokładki w nie oznacza że był bity,każdy ma prawo zrobic sobie auto na takie jak mu sie podoba. Nie to żebym bronił czy coś bo auta nie widziałem,ale wydaje mi sie że warto pojechać i pooglądać bo cena jest do negocjacji więc może akurat że autko będzie fajne.

#5 leon844

leon844
  • Użytkownicy
  • 8 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 24 lipiec 2013 - 22:39

kamilb5, dobra moze zle sie wyrazilem, rozpedzilem zeprzod malowany ale dokladke napewno ktos sobie malnoł. Oczywiscie o gustach sie nie dyskutuje :-) a to ze nie warto jak napisalem moim zdaniem a kazdy ma wlasne. Raz ze auto fakt cena "fajna" jak napisales, troche wejsc ma ogloszenie i jak sam sie przekonalem jak jezdzilem za swoja fura to odradzam wybieranie sie w strone Brzozowa za samochodem. A noz chcialbym sie mylic i moze to jest faktycznie okazja jakich malo :-D

#6 kamilb5

kamilb5

Expert

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 834 postów
  • SkądBrzozów
  • Model:Audi A4 B7 S-Line
  • Silnik:1.8T BFB+

Napisano 25 lipiec 2013 - 02:15

leon844, Ja swoje kupiłem w Brzozowie po 3miesiącach szukania,tak samo mam wielu znajomych gdzie również kupili auta w okolicy Brzozowa i nie narzekają. Wszędzie można kupić złoma jak ktoś się nie zna. A wiadomo naciągacze trafiają się wszędzie w Brzozowie jak i w Rzeszowie czy gdziekolwiek indziej,więc nie możesz pisać że odradzasz kupowania aut w Brzozowie bo coś tam. Kolega z forum przyjechał specjalnie z Tarnobrzega do Brzozowa po auto,bo trafiła sie A4ka w perfekcyjnym stanie.

#7 leon844

leon844
  • Użytkownicy
  • 8 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 25 lipiec 2013 - 07:45

kamilb5, ja po prostu nam wlasne zdanie. Bylem nie raz nie dwa ogladac auto w tych okolicach i noo nie mialem szczescia tyle co twoi koledzy:-) takze juz bez napinki. mrxxx99, jak bys jechal za tym autem to daj znac co to za "orzeszek".

#8 Tommy Gun

Tommy Gun

Master

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1040 postów
  • SkądRT

Napisano 25 lipiec 2013 - 09:14

kamilb5, ja po prostu nam wlasne zdanie. Bylem nie raz nie dwa ogladac auto w tych okolicach i noo nie mialem szczescia tyle co twoi koledzy:-) takze juz bez napinki. mrxxx99, jak bys jechal za tym autem to daj znac co to za "orzeszek".

Do dzisiaj jestem wdzięczny Kamilowi za auto które wypatrzył. Co najciekawsze handlarz pozwolił na wszystko - na podpięcie vaga, na wizytę na stacji diagnostycznej, podał nr Vin, wyłożył książkę serwisową. Nie skręcił przebiegu, nie pucował auta pod sprzedaż. Fakt że cena nie była mała ale za auto od 1-go właściciela z ori przebiegiem się płaci.

Było to bardzo profesjonalne podejście i nie powiem złego słowa.

Podstawa przy okazjach to Vin.

#9 mrxxx99

mrxxx99
  • Użytkownicy
  • 7 postów
  • Skądtyczyn

Napisano 25 lipiec 2013 - 16:19

ok jak pojade dam znać oczywsice :D

a takie cuś ? http://otomoto.pl/au...-C29863638.html

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych