Skocz do zawartości

Audi Klub Podkarpacie używa ciasteczek. Tutaj dowiesz się czym są. Aby zaknąć tą wiadomość kliknij:    Akceptuję ciasteczka

Tanie części samochodowe do Audi w iParts.pl

Użytkowników którzy posiadali konta na starym systemie, prosimy o skorzystanie z opcji przywracania hasła żeby nie dublować sobie kont.

Jaki model Audi godny polecenia

• Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

#21 Lipton

Lipton

Administracja

• Administracja
  • 1034 postów
  • SkądRZE

Napisano 07 luty 2014 - 08:20

tomekhxc, ja po przesiadce z quattro jeżdżę drugą zimę i jeszcze nie udało mi się zakopać albo żeby się auto zachowywało gorzej niż przód napęd ;) to już nie jest tak jak w e36 ;)

Admin_prende_a_calci_un_utente_e_un_mod_

#22 tomekhxc

tomekhxc

Konstruktor

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 390 postów
  • SkądKolbuszowa
  • Model:A4 B7
  • Silnik:3.0tdi

Napisano 07 luty 2014 - 10:10

tomekhxc, ja po przesiadce z quattro jeżdżę drugą zimę i jeszcze nie udało mi się zakopać albo żeby się auto zachowywało gorzej niż przód napęd ;) to już nie jest tak jak w e36 ;)

nie no ja nie neguje bmw bo tez sa fajne , osobiscie nie jezdzilem tym autem ale kumpel czesto do mnie przyjezdza i w zimie ma problemy ;-)

#23 tomekhxc

tomekhxc

Konstruktor

• Klubowicz
  • 390 postów
  • SkądKolbuszowa

Napisano 07 luty 2014 - 10:13

a silnik ma 3 litrowke w benzynie i powiem szczerze ze zarabiscie to lata, a jesli chodzi o wnetrze to pozostaje przy audi ;-)

#24 Ziomuś

Ziomuś

Administrator

• Administracja
  • 3802 postów
  • SkądRzeszów
  • Model:Audi A6 C5
  • Silnik:2,7 BiT AJK

Napisano 07 luty 2014 - 13:17

Bo ty więcej stoisz w garażu tym autem :-P

www.BizzWeb.pl- Strony internetowe, grafika komputerowa!

#25 Lipton

Lipton

Administracja

• Administracja
  • 1034 postów
  • SkądRZE

Napisano 07 luty 2014 - 14:01

Bo ty więcej stoisz w garażu tym autem :-P

ta ciekawe kto więcej km robi rocznie :-D

#26 tomekhxc

tomekhxc

Konstruktor

• Klubowicz
  • 390 postów
  • SkądKolbuszowa

Napisano 07 luty 2014 - 15:58

w samym grudniu machnolem 4 tys ;-)

#27 tomekhxc

tomekhxc

Konstruktor

• Klubowicz
  • 390 postów
  • SkądKolbuszowa

Napisano 07 luty 2014 - 16:02

zreszta kolega zalozym temat o audi i szuka audi wiec nie bedziemy tu dyskutowac co jest lepsze i wciskac mu bmw wiec tego tematu sie trzymajmy ;-)

#28 Lipton

Lipton

Administracja

• Administracja
  • 1034 postów
  • SkądRZE

Napisano 07 luty 2014 - 16:59

tomekhxc, później napisał że nie jest fanatykiem :-D i pewnie intensywnie przemyśli temat :-P

#29 tomekhxc

tomekhxc

Konstruktor

• Klubowicz
  • 390 postów
  • SkądKolbuszowa

Napisano 07 luty 2014 - 18:50

czas pokaze co wybierze ;)

#30 foytek

foytek

Konstruktor

• Klubowicz
  • 474 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 07 luty 2014 - 22:52

po wypowiedziach autora tematu nie wynika ze ma klapki na oczach ze znaczkiem audi :-P

kumpel czesto do mnie przyjezdza i w zimie ma problemy ;-)

Zmień kolege... ;-)

#31 kubek30

kubek30

Nowincjusz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 96 postów
  • SkądMielec

Napisano 08 luty 2014 - 08:37

no to autor tematu sie odezwie zeby nie bylo ze wskrzesil burze i zamilkl :-P

fanatykiem Audi nie jestem choc osobiscie chyba lekkiej mani na tym pkt dostalem po zakupie wlasnego egzemplarza tej marki - no nie idzie obojetnie kolo niej przejsc hehe
troche nerowo mnie kosztowala( o paru zl nie wspomne - ale to wazne nie jest), jeszcze ma male niedociagniecia, ale pomalu pomalu dojdzie do perfekcji.

a co do brata to stawia na sedana - podobaja mu sie te limuzynowe ksztalta i ogolnie linie nadwozia w Audi - zasadniczo ich prostota. sa proste stonowane a nie jakies wymyslne jak np w Toyotach czy innych Peugeotach.
doprecyzujac swoje pytanie: chodzi wlasciwie o sedana, km na codzien nie robilby oszalamiajaco duzo - przecietnie( na weekendach jakis wypad poza miasto, gory). jesli chodzi o budzet jaki planuje przeznaczyc na autko to granica 40-45tys zl. no i nie kupowane u nas, a sciagniete przez siebie z zachodu. przebiegi kazdy wie jakie sa ;-) a ze sie wszystko psuje to wiadome, aleee zawsze jest jakies oczko w calosci.

mamy jeszcze sporo czasu do namyslu, ale opinie powoli chcemy pozbierac.

#32 Lipton

Lipton

Administracja

• Administracja
  • 1034 postów
  • SkądRZE

Napisano 08 luty 2014 - 14:16

kubek30, a4 na zachodzie jest bardzo ciężkie do kupienia szczególnie w tdi i z przebiegiem mniejszym niż 200 tys tzn jest sporo aut ale cena zdrowych egzemplarzy jest trochę wyższa w zakupie niż u nas rodzynki na giełdzie do tego dochodzi koszt przejazdu tablic i opłaty cele recykling itd. ;) ale moim zdaniem lepiej jest przepłacić i kupić auto zadbane gdzie są duże szanse że będzie mniej awaryjne niż krajowe okazje ;)
z a4 jest ciężko bo te auta jak są w normalnej cenie to sprzedają się na pniu a nie każdy chce "przepłacić" za b6 jakies 5-6 tys zł ;) w stosunku do ceny rynkowej w PL

i szczerze mówiąc do kręcenia się koło komina czy nawet umiarkowanej jazdy po PL to szukał bym benzynki i gazował ;)

#33 tomekhxc

tomekhxc

Konstruktor

• Klubowicz
  • 390 postów
  • SkądKolbuszowa

Napisano 08 luty 2014 - 16:36

kubek30, a4 na zachodzie jest bardzo ciężkie do kupienia szczególnie w tdi i z przebiegiem mniejszym niż 200 tys tzn jest sporo aut ale cena zdrowych egzemplarzy jest trochę wyższa w zakupie niż u nas rodzynki na giełdzie do tego dochodzi koszt przejazdu tablic i opłaty cele recykling itd. ;) ale moim zdaniem lepiej jest przepłacić i kupić auto zadbane gdzie są duże szanse że będzie mniej awaryjne niż krajowe okazje ;)
z a4 jest ciężko bo te auta jak są w normalnej cenie to sprzedają się na pniu a nie każdy chce "przepłacić" za b6 jakies 5-6 tys zł ;) w stosunku do ceny rynkowej w PL

i szczerze mówiąc do kręcenia się koło komina czy nawet umiarkowanej jazdy po PL to szukał bym benzynki i gazował ;)

i tu sie zgodze z toba :mrgreen:

#34 Lipton

Lipton

Administracja

• Administracja
  • 1034 postów
  • SkądRZE

Napisano 08 luty 2014 - 16:52

i tu sie zgodze z toba :mrgreen:

niestety takie realia

#35 foytek

foytek

Konstruktor

• Klubowicz
  • 474 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 08 luty 2014 - 20:49

gosc ma do wydania 40-45 tysi jak pisze a wy o A4 B6 ??

poza tym nie róbcie z naszego kraju "dzikusów" bo też idzie kupić coś ładnego :-D

#36 Lipton

Lipton

Administracja

• Administracja
  • 1034 postów
  • SkądRZE

Napisano 08 luty 2014 - 22:34

foytek, b6 to był przykład tylko ;)

po za tym jak by uczciwie policzyć wyjazd hotele jedzenie wszystkie koszty plus pakiet startowy typu rozrzad filtry jakies hamulce opony itd ubezpiecznie :D to myślę że na b7 40 mogło by być mało ;)

#37 bruno

bruno

Moderator

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 804 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 08 luty 2014 - 23:38

to myślę że na b7 40 mogło by być mało ;)

zależy teraz znajomy sprzedał A4 B7 2.0 TDI 140KM chyba i wziął 29tyś a przebieg rzędu 110-120 tyś i prawdziwy ;p jego żona robiła 3 tyś rocznie tym autem średnio
auto pachniało fabryką :-)

bruno@audipodkarpacie.pl

#38 foytek

foytek

Konstruktor

• Klubowicz
  • 474 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 09 luty 2014 - 10:17

po za tym jak by uczciwie policzyć wyjazd hotele jedzenie wszystkie koszty plus pakiet startowy typu rozrzad filtry jakies hamulce opony itd ubezpiecznie :D to myślę że na b7 40 mogło by być mało ;)

dlatego szuka się auta w kraju u siebie ;-)

#39 Lipton

Lipton

Administracja

• Administracja
  • 1034 postów
  • SkądRZE

Napisano 09 luty 2014 - 10:46

dlatego szuka się auta w kraju u siebie ;-)

no każdy szuka gdzie chce i kupuje to co uważa :)

#40 kubek30

kubek30

Nowincjusz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 96 postów
  • SkądMielec

Napisano 10 czerwiec 2015 - 07:33

wiec jak gdzies tam przedtem zaznaczlem najpierw bede szukal ja...brat za jakies 3 lata po powrocie i jak mu sie nie zmieni to bedzie A5 Limuzyn

pomijajac wybrane juz na 100 % autko: patrzylem jeszcze na:
- Hyundaj Veloster (podoba mi sie karoseria, krzsztalt tego auta)
- Alfa Romeo 159
- Mitsubishi Lancer wersja 2008/9
- Subaru Legacy 2008/9

z caloksztaltu padlo na Audi A3 8P Sportback S-Line w rocznikach 2008-2010, a jeszcze lepiej jaby sie udalo wynalesc A3 S3
moze zakup uda sie jeszcze w tym roku, o ile pewnie sprawy pojda w dobra strone, a jak nie w tym, to w przyszlym na bank.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych