Skocz do zawartości

Audi Klub Podkarpacie używa ciasteczek. Tutaj dowiesz się czym są. Aby zaknąć tą wiadomość kliknij:    Akceptuję ciasteczka

Tanie części samochodowe do Audi w iParts.pl

Użytkowników którzy posiadali konta na starym systemie, prosimy o skorzystanie z opcji przywracania hasła żeby nie dublować sobie kont.

Szukam mechanika godnego polecenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 WhiteA8

WhiteA8
  • Użytkownicy
  • 1 postów
  • SkądRzeszow

Napisano 06 kwiecień 2014 - 09:53

Witam Wszystkich!
Jestem tu nowy na forum, szukałem podobnego tematu i nic nie znalazłem konkretnego. Posiadam audi A8 D3 07 r. Poszukuję mechanika lub jakiejś firmy która wie co robi, zna się na rzeczy i potrafi pożądnie naprawiać samochody. Miał ktoś może doświadczenie z rs-service, lub clinic cars? Jeżdżę do ASO jednak ich jedyną odpowiedzą na wszystko jest "Trzeba wymienić", a następną rzeczą jest kosmiczna cena części... Może macie jakieś inne warsztaty które specjalizują się w audi?
Pozdrawiam!

#2 pioto10

pioto10

Konstruktor

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 444 postów
  • SkądSędziszów Małopolski

Napisano 06 kwiecień 2014 - 10:10

rs-service mogę Ci polecić bo robią dobrą robotę za bardzo się cenią na rynku by robić coś źle patrząc po samochodach jakie naprawiają ;)
AUDI <3
Zapraszam na FP
https://www.facebook..._homepage_panel

#3 WhiteA8

WhiteA8
  • Użytkownicy
  • 1 postów
  • SkądRzeszow

Napisano 06 kwiecień 2014 - 13:20

Ja właśnie gdzieś czytałem, że te samochody co robią tam w warsztacie np Lambo to tylko jakieś podstawowe rzeczy czyli wymiana oleju czy też klocków. Robiłes u nich może auto?

#4 pioto10

pioto10

Konstruktor

• Klubowicz
  • 444 postów
  • SkądSędziszów Małopolski

Napisano 06 kwiecień 2014 - 14:00

robić nie robiłem bo to nie ma moją kieszeń xD ale byłem tam u Marcina popatrzył mi w silnik podpiął pod kompa posprawdzał i doradził co i jak ;) tak wyglądała moja wizyta tam ;)
AUDI <3
Zapraszam na FP
https://www.facebook..._homepage_panel

#5 WhiteA8

WhiteA8
  • Użytkownicy
  • 1 postów
  • SkądRzeszow

Napisano 06 kwiecień 2014 - 15:13

No cóż podjadę tam i zobaczę co i jak, skoro się cenią to musi to coś oznaczać. Auta które tam robią sugerują, że to raczej dobry serwis. Sprawdzę chociaż mam dość mechaników którzy zamiast naprawiać dokonują doświadczeń na samochodzie, mam nadzieję że ten serwis będzie moim ostatnim nie będę go musiał zmieniać. Podjadę na dniach i sprawdzę

#6 Lipton

Lipton

Administracja

• Administracja
  • 1034 postów
  • SkądRZE

Napisano 06 kwiecień 2014 - 15:58

WhiteA8,

za bardzo się cenią na rynku by robić coś źle

super argument...

robić nie robiłem

to dlaczego polecasz ?

WhiteA8, masz z czymś konkretnie problem czy po prostu szukasz warsztatu ?

Admin_prende_a_calci_un_utente_e_un_mod_

#7 WhiteA8

WhiteA8
  • Użytkownicy
  • 1 postów
  • SkądRzeszow

Napisano 06 kwiecień 2014 - 18:06

I to i to w sumie... Mam w samochodzie problem tego typu, ze około pół roku temu a może i więcej będąc w trasie, poszedłem sobie sprawdzić poziom oleju i po tym jak auto stało całą noc sprawdziłem poziom oleju i okazało się że był on przekroczony, pojechałem do ASO w Rzeszowie i wzięli samochód, pobrali próbkę jednak nie stwierdzili w oleju silnikowym obcych substancji takich jak ON czy też płyn chłodniczy. Stwierdzili, że podczas poprzedniej wymiany oleju ktoś nalał za dużo i odciągneli nadmiar. Po około 3 miesiacach oddałem samochód na wymianę oleju gdzie jego poziom mieścił się w połowie między minimum a maksimum. Jakieś 2-3 tygodnie temu sprawdziłem poziom oleju i z przerażeniem zobaczyłem że się podniósł, pojechałem tam tylko zapytać co to może być i powiedzieli, że któryś z wtrysków może lać bądź coś z DPF-em jednak nie wiem co, bo to wykluczyli ze względu na to, że auto jest często w trasie. Dlatego też szukam kogoś kto by się specjalizował jakoś w Audicach. Znalazłem speca od BMW w mrowli ale nie robi nic w audicach...

#8 Lipton

Lipton

Administracja

• Administracja
  • 1034 postów
  • SkądRZE

Napisano 06 kwiecień 2014 - 18:53

WhiteA8, speca od bmw z mrowli z nietypowymi problemami należy unikać podobnie jak ASO ;)

#9 WhiteA8

WhiteA8
  • Użytkownicy
  • 1 postów
  • SkądRzeszow

Napisano 06 kwiecień 2014 - 19:02

Nie no wiadomo nie będę się pchał do kogoś kto nie ma specjalizacji w audi, ani nie oferuje napraw w tych samochodach. Właśnie ciekawi mnie rs-service i cars clinic kraczkowa, ale nie ma opinii na nt. cars clinic.

#10 foytek

foytek

Konstruktor

• Klubowicz
  • 474 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 06 kwiecień 2014 - 20:01

pierwsza sprawa moim zdaniem to taka że jak ktoś ceny bierze z kosmosu to nie znaczy, że robota robiona lepiej od gościa, który chce za usługę normalna cene czyt. rynkową

#11 Hołowczyc20

Hołowczyc20

Gaduła

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 155 postów
  • SkądMielec

Napisano 08 kwiecień 2014 - 19:58

U mnie w Mielcu jest taki gostek który robi tylko VW i Audi gość zna się na rzeczy kolega robił u niego obie głowice w 4.2 i też słyszałem że w Q7 4.2TDI też odprawiał swoje czary, będę u niego w czwartek więc moge się popytać oto i owo :-P
Hołowczyc20

#12 WhiteA8

WhiteA8
  • Użytkownicy
  • 1 postów
  • SkądRzeszow

Napisano 08 kwiecień 2014 - 20:26

U mnie w Mielcu jest taki gostek który robi tylko VW i Audi gość zna się na rzeczy kolega robił u niego obie głowice w 4.2 i też słyszałem że w Q7 4.2TDI też odprawiał swoje czary, będę u niego w czwartek więc moge się popytać oto i owo :-P

Dzięki kolego, gdybyś mógł popytać coś i to daj mi potem znać ;)

#13 Hołowczyc20

Hołowczyc20

Gaduła

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 155 postów
  • SkądMielec

Napisano 14 kwiecień 2014 - 10:46

Kolego wysłałem Ci PW po wizycie u mojego magika :-P
Hołowczyc20

#14 DJDIDO88

DJDIDO88

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów
  • SkądJarosław
  • Model:Audi A3 8P
  • Silnik:2.0 TFSI

Napisano 07 listopad 2014 - 10:14

i jak dobry ten magik z Mielca?

#15 mm

mm
  • Użytkownicy
  • 0 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 17 marzec 2016 - 12:55

zdecydowanie odradzam carsclinic (Krasne, wcześniej Kraczkowa).
To, że panowie nie naprawili, to można powiedzieć, że się zdarza.
Natomiast wydanie samochodu w stanie zagrazajacym bezpieczenstwu (zapowietrzone hamulce - potwierdzone w innym serwisie), to juz nie jest śmieszne.
Nie dałem rady wyhamować na pierwszym skrzyżowaniu, szczesliwie to wiocha i nic nie jechalo.

Panowie mordowali samochod przez 2 tygodnie. Wciskali kity, ze mam zle opony, a okazalo sie, ze wlozyli sterownik od innego silnika. Z samochodu zniknelo 0.5 baku paliwa, a wyjecie i diagnostyka moduly ABS (o ktorym i tak wiedzialem, ze jest zepsuty) kosztowala 400 zł.

To, ze to trwało 2 tygodnie nie jest dziwne, bo panowie maja na placu ok. 10-20 samochodow, ktorymi sie zajmuja :-o
Po "zrobieniu" moj samochod wyladował na .... przystanku autobusowym jakies 0.5 - 1km do warsztatu (na placu nic sie nie miesci).

To jest po prostu brak słów :oops:

#16 andrzej3690

andrzej3690
  • Użytkownicy
  • 0 postów
  • SkądRDE DĘBICA
  • Model:Audi A4 B6
  • Silnik:1.8T quattro BEX

Napisano 19 marzec 2016 - 10:18

Witam a co powiecie na Ful-Autoserwis Euzebiusz Fularski 36-004 Łąka 609
bo podobno ten gość zna się na rzeczy

#17 Ziomuś

Ziomuś

Administrator

• Administracja
  • 3802 postów
  • SkądRzeszów
  • Model:Audi A6 C5
  • Silnik:2,7 BiT AJK

Napisano 24 marzec 2016 - 12:22

andrzej3690, osobiście nie znam, ale żeby z Dębicy aż do Łąki jechać to coś mi tu nie pasuje :P

www.BizzWeb.pl- Strony internetowe, grafika komputerowa!

#18 Lipton

Lipton

Administracja

• Administracja
  • 1034 postów
  • SkądRZE

Napisano 25 marzec 2016 - 08:22

Witam a co powiecie na Ful-Autoserwis Euzebiusz Fularski 36-004 Łąka 609
bo podobno ten gość zna się na rzeczy

Rodzaj samochodu: 80 b4
Silnik: 1Z

żeby z Dębicy aż do Łąki jechać to coś mi tu nie pasuje

Przeczytałem te posty i stwierdzam, że wszędzie złodzieje :-D i kwestia dobrego złego mechanika zależy od tego co w jakim wozie chcemy zrobić i ile pieniędzy wydać ;)

#19 Ziomek

Ziomek

Konstruktor

• Klubowicz
  • 472 postów
  • Skądok Mielca
  • Model:A6 c5
  • Silnik:1.8T ANB

Napisano 25 marzec 2016 - 20:11

Spróbuj w rud-car w Ostrowie, mają tam jednego magika od wszystkiego.

#20 andrzej3690

andrzej3690
  • Użytkownicy
  • 0 postów
  • SkądRDE DĘBICA
  • Model:Audi A4 B6
  • Silnik:1.8T quattro BEX

Napisano 09 maj 2016 - 10:20

Ja nie chcę jechać z 80 tylko z  swoja A4 BEX kogoś kumatego kto nie tylko by rozrząd zrobił ale i doradził co i jak jeszcze jest do zrobienia , lub do poprawy,

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych