Skocz do zawartości

Audi Klub Podkarpacie używa ciasteczek. Tutaj dowiesz się czym są. Aby zaknąć tą wiadomość kliknij:    Akceptuję ciasteczka

Tanie części samochodowe do Audi w iParts.pl

Użytkowników którzy posiadali konta na starym systemie, prosimy o skorzystanie z opcji przywracania hasła żeby nie dublować sobie kont.

Wahacze do audi jak firma??

• Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukasz6341

lukasz6341

Nowincjusz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 86 postów
  • SkądBiłgoraj

Napisano 25 luty 2015 - 19:01

Witam wiem że tematy były wałkowane ale nie znalazłem takich firm o jakie mi chodzi a mianowicie przymierzam się do wymiany całego zestawu wahaczy i teraz pytanie jaka firma kamoka czy rts?? kamoke mam za 530 pln a rts za 850 podobno porównywalne do febi. A może polecacie coś innego

#2 szczur_84

szczur_84

Nowincjusz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 83 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 25 luty 2015 - 19:16

jak już celujesz między 800-1000 zł to lepiej MEYLE

#3 Lipton

Lipton

Administracja

• Administracja
  • 1034 postów
  • SkądRZE

Napisano 25 luty 2015 - 19:36

odpuść to dziadostwo co napisałeś chyba że za 30 tys chcesz to znowu robić...

Admin_prende_a_calci_un_utente_e_un_mod_

#4 Ziomek

Ziomek

Konstruktor

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 postów
  • Skądok Mielca
  • Model:A6 c5
  • Silnik:1.8T ANB

Napisano 25 luty 2015 - 20:06

Tak z ciekawości spytam, ile Lemforder wytrzymuje? Chodzi mi o jazdę po drogach podkarpacia które wbrew pozorom nie są takie złe.

#5 bruno

bruno

Moderator

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 804 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 26 luty 2015 - 08:27

polecam master sport

bruno@audipodkarpacie.pl

#6 lukasz6341

lukasz6341

Nowincjusz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 86 postów
  • SkądBiłgoraj

Napisano 26 luty 2015 - 13:22

nie pytam czy to dziadostwo bo różnie jest z wytrzymałością zależy od stylu jazdy bo przez 2.5 roku(50 tys. km) do zawieszenia nie zagladalem tym bardziej ze teraz tymi drogami ktorymi jezdze mam nowiutki asfalt wiec napewno nie bedzie szie tak szybko zuzywac ale pytam ktora firma lepsza roznie slyszalem o kamoka ale jakos cena nie utrzymuje w przekonaniu ze bedzie super hiper dlatego pytam bo moze ktos to mial/ma i jednak jest ok

#7 daro1234567890

daro1234567890

Nowincjusz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 58 postów
  • SkądLesko

Napisano 27 luty 2015 - 09:56

ja miałem kamoka w poprzednim a4 ...
nie wiem ile przejechałem dokładnie bo kupiłem już auto na nich i widać było że nie były świeżo wymienione .
Po kilku miesiącach stukało wszystko :-D
założyłem master sport 2lata i sprzedałem auto i było ok ..
ciekawe ile by żyło to master sport bo cena coś 500zł :mrgreen:

#8 Opal333

Opal333

Nowincjusz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 54 postów
  • SkądCzudec

Napisano 27 luty 2015 - 17:56

Prawda jest taka, w dzisiejszych czasach to zalezy jak sie trafi,i cena nie zawsze gra role,nie zawsze co drogie to musi byc rewelacyjne,a co tansze to zle.taka prawda
Jeśli jadąc samochodem poczułeś uderzenie - wysiądź i sprawdź. Jeśli z tyłu - zyskasz pieniądze. Jeśli z przodu - stracisz pieniądze.

#9 lukasz6341

lukasz6341

Nowincjusz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 86 postów
  • SkądBiłgoraj

Napisano 27 luty 2015 - 21:25

Opal333, zastanawiajac sie masz racje czasami jakis tanszy zamiennik czy jakas rzecz typu laptop telefon itp. itd. jest lepszy/wytrzymalszy niz oryginal/firmowka no i duzo tez zalezy od intensywnosci i ze tak to okresle stylu uzywania jesli ktos np na zawieszeniu za 1500 bedzie jezdzil 120 po dolach do kolan to i tak wytrzyma krocej jak to za 700 z jazda 60 czy 70 po dolach. wiec na 95%zakladam kamoka stwierdzilem ze teraz droge mam super a po zlych malo jezdze (tak jakos wychodzi) tym bardziej ze coraz wiecej remontuja wiec zobaczymy ile wytrzyma i jak bedzie zdawac egzamin.dzieki za sugestie i pomoc

#10 Lipton

Lipton

Administracja

• Administracja
  • 1034 postów
  • SkądRZE

Napisano 28 luty 2015 - 18:23

Prawda jest taka, w dzisiejszych czasach to zalezy jak sie trafi,i cena nie zawsze gra role,nie zawsze co drogie to musi byc rewelacyjne,a co tansze to zle.taka prawda

prawda jest taka że tanie może się przypadkiem okazać na dłuzej niż rok ;)

Admin_prende_a_calci_un_utente_e_un_mod_

#11 iparts

iparts

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 marzec 2015 - 15:02

Nie można jednoznacznie stwierdzić ile km pokonamy na konkretnej części, zależy to od zbyt dużej ilości czynników, ale nie ma się też co oszukiwać. Decydując się na najtańsze opcje zwiększamy ryzyko pojawienia się awarii stosunkowo szybko.

Do autora tematu, zastanów się nad Febi Bilstein albo Meyle, ewentualnie popatrz sobie tutaj są wahacze do Twojego auta: http://www.iparts.pl...571,page4.html.

Zapraszamy forumowiczów do internetowego sklepu z częściami - http://www.iparts.pl/auto/audi,5.html

#12 marko1245

marko1245
  • Użytkownicy
  • 3 postów
  • SkądBrzozów
  • Model:Audi A4 B6
  • Silnik:1.9 TDI AVF

Napisano 27 styczeń 2016 - 11:00

Nie wiem czy pisze to w dobrym poście. Jak nie to sorka. ale mam takie pytanie. Korzystał ktoś z usług firmy "HPA Auto Serwis" w Rzeszowie? Jak jest z wytrzymałością wahaczy po regeneracji w tej firmie?

#13 hehepack

hehepack

Moderator

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 439 postów
  • SkądBoguchwała

Napisano 27 styczeń 2016 - 12:40

omijaj hpa szerokim łukiem

#14 Leopold

Leopold

Świeżak