Skocz do zawartości

Audi Klub Podkarpacie używa ciasteczek. Tutaj dowiesz się czym są. Aby zaknąć tą wiadomość kliknij:    Akceptuję ciasteczka

Tanie części samochodowe do Audi w iParts.pl

Użytkowników którzy posiadali konta na starym systemie, prosimy o skorzystanie z opcji przywracania hasła żeby nie dublować sobie kont.

[ A8 d2 2.8 AAH ] bicie podczas hamowania

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 bartekniemczak

bartekniemczak

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów
  • Skądaudi
  • Model:A8 d2
  • Silnik:2.8 AAH

Napisano 11 czerwiec 2016 - 18:58

witam problem jak w temacie. łożyska piasty i reszta jest ok. podczas hamowania słychać straszne bicie ale nie czuc na pedałach czy kierownicy, tarcze przetaczane potem nawet wymieniane i dalej to samo. mechanik któryś  z rzędu powiedział ze dopóki nie kupie tarcz na serwisie będą się zawsze przegrzewały i będzie zawsze tłukło ( jego stwierdzenie ze to przegrzanie ). podczas testowania ze to może od automatu na rozpędzonym aucie wrzucono N i podczas hamowania nic się nie zmieniło dalej biło. czy to jest możliwe ze muszą być orginalne tarcze? czy ktoś się z czymś takim spotkał. z góry dziękuję  za pomoc i pozdrawiam

#2 Ziomuś

Ziomuś

Administrator

• Administracja
  • 3802 postów
  • SkądRzeszów
  • Model:Audi A6 C5
  • Silnik:2,7 BiT AJK

Napisano 13 czerwiec 2016 - 07:28

pierwsze słyszę że muszą być tarcze z serwisu. a zaraz po przetoczeniu a potem po wymianie ustało na chwilę? czy mimo wszystko dalej tak samo biło na nowych?

www.BizzWeb.pl- Strony internetowe, grafika komputerowa!

#3 bartekniemczak

bartekniemczak

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów
  • Skądaudi

Napisano 22 czerwiec 2016 - 18:34

witam i pozdrawiam. sorki ze dopiero teraz pisze, psikus jest taki kupiłem pojazd założyłem od razu nowe tarcze i klocki. po kilku tygodniach albo miesiącach zaczęło się, wiec przetoczyłem tarcze bo grzechem by było je wyp....... było pare dni lub tygodni ok i znowu powrót do przeszłości. chciałem znów przetoczyć ale pan powiedział ze przy tym rozmiarze tarcz już nie można bo wyjdą za cieki. kupiłem następne no i może tydzień spoko i znów pojawił się ,, delorian" . auto jak wisi to kołami można lekko kręcic, zaciski były przeglądane i też wszystko wygląda ok. chyba zatrudnię harry potera żeby coś wykminił bo już walcze ponad rok i wciąż jestem na straconej pozycji.

#4 Ziomek

Ziomek

Konstruktor

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 postów
  • Skądok Mielca
  • Model:A6 c5
  • Silnik:1.8T ANB

Napisano 23 czerwiec 2016 - 14:58

Na zimówkach jest to samo?

#5 bartekniemczak

bartekniemczak

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów
  • Skądaudi

Napisano 26 czerwiec 2016 - 16:35

tak to samo. wymieniłem teraz jeszcze przegłuby wenętrzne ale nie wie czy bije bo nie było za bardzo kiedy testować. potem jeszcze wymienie klocki no i wtedy skoncza sie już wszystkie możliwości,

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych