Skocz do zawartości

Audi Klub Podkarpacie używa ciasteczek. Tutaj dowiesz się czym są. Aby zaknąć tą wiadomość kliknij:    Akceptuję ciasteczka

Tanie części samochodowe do Audi w iParts.pl

Użytkowników którzy posiadali konta na starym systemie, prosimy o skorzystanie z opcji przywracania hasła żeby nie dublować sobie kont.

regeneracja zacisków

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 bartekniemczak

bartekniemczak

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów
  • Skądaudi
  • Model:A8 d2
  • Silnik:2.8 AAH

Napisano 22 czerwiec 2016 - 18:46

witam, szukam w okolicy Rzeszowa zakładu co regeneruje zaciski. pozdrawiam i dziekuje za pomoc

#2 Ziomek

Ziomek

Konstruktor

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 postów
  • Skądok Mielca
  • Model:A6 c5
  • Silnik:1.8T ANB

Napisano 23 czerwiec 2016 - 14:55

Mi ostatnio zblokowało tłoczka a i sworzeń ręcznego nie wyglądał za fajnie. Zawiozłem do Mielca do MRZ na legionów ale w Mielcu, wymontowałem stary i odebrałem zregenerowany na zasadzie wymiany. 12 miesięcy gwarancji, mam nadzieję że chwilę pochodzi. Jak tylko leje to można samemu kupić zestaw z tłoczkiem choć nie wiem czy to się rzeczywiście kalkuluje..

Użytkownik Ziomek edytował ten post 23 czerwiec 2016 - 14:55

#3 bartekniemczak

bartekniemczak

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów
  • Skądaudi
  • Model:A8 d2
  • Silnik:2.8 AAH

Napisano 23 czerwiec 2016 - 17:41

ok dzięki. o Mielcu wiem bo tam tego tyle jak kebabowni w łancucie he. myślałem że może będzie cos bliżej bo jak wymontuje to nie bardzo mam ochote jechać matizem tak daleko. u mnie niby wszystko ok nic się nie blokuje ale cos bije i chce sprawdzić bo może ktorys tłoczek całkiem nie odbija. 

#4 Ziomek

Ziomek

Konstruktor

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 postów
  • Skądok Mielca
  • Model:A6 c5
  • Silnik:1.8T ANB

Napisano 23 czerwiec 2016 - 19:40

Mnie zaczął nie odbijać w niedziele rano a w poniedziałek o 13 miałem trasę tak że u mnie samodzielna regeneracja nie wchodziła w grę, zdarło mi klocki z obu stron tarczy do zera mimo że na drugim kole zostało ponad pół centa, musiałem tak jeździć już chwilę ale nie aż tak że z koła śmierdziało jak to miało miejsce w niedziele. Co do Mielca to co drugie drzwi jakaś regeneracja, jak nie turbiny to magle, zaciski, pompy, wtryski. Może i dobrze ale na zakup szmat to trzeba dalej jechać bo nic konkretnego z galerii nie uświadczy. Wiem że jest też opcja z kaucją czyli zamawiasz, płacisz 150+kaucja a jak odeślesz zacisk to Ci kaucję wracają. Ale nie możliwe żeby w Rzeszowie tego nie robili..

Użytkownik Ziomek edytował ten post 23 czerwiec 2016 - 19:40

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych