Skocz do zawartości

Audi Klub Podkarpacie używa ciasteczek. Tutaj dowiesz się czym są. Aby zaknąć tą wiadomość kliknij:    Akceptuję ciasteczka

Tanie części samochodowe do Audi w iParts.pl

Użytkowników którzy posiadali konta na starym systemie, prosimy o skorzystanie z opcji przywracania hasła żeby nie dublować sobie kont.

A6 C5 2,7 BiTurbo uciekający płyn chłodniczy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ziomuś

Ziomuś

Administrator

• Administracja
  • 3802 postów
  • SkądRzeszów
  • Model:Audi A6 C5
  • Silnik:2,7 BiT AJK

Napisano 23 sierpień 2016 - 10:32

Mam problem z moim AJK. Gdzieś zwiewa mi płyn chłodniczy, pod autem sucho na postoju, chyba że gdzieś podczas jazdy się wylewa, olej w normie. Założony jest gaz w styczniu, nie patrzyłem jeszcze na parownik, ale czy to może być jego wina? Płynu ubywa tak na miesiąc z 1,5-2l (około 1500km).

www.BizzWeb.pl- Strony internetowe, grafika komputerowa!

#2 Ziomek

Ziomek

Konstruktor

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 postów
  • Skądok Mielca
  • Model:A6 c5
  • Silnik:1.8T ANB

Napisano 23 sierpień 2016 - 15:54

Mi się leje na króćcach przy podstawie filtra-tych co idą do reduktora, podcieka mi też przy króćcu na zbiorniczku wyrównawczym-tym od powrotu, opaska tu i to nie trzyma. Co jakiś czas dolewam, co 15kkm to jakieś 2-3L, Nie wiem czy to dużo czy nie, nie robię tego z tego powodu że jest okazja zobaczyć jak tam reszta płynów, przy najbliższej wymianie termostatu albo płynu w chłodnicy pewnie wyczyszczę króćce i założę nowe opaski. Możesz zobaczyć w tych miejscach, często są nieszczelności przy tych opaskach.

#3 Ziomuś

Ziomuś

Administrator

• Administracja
  • 3802 postów
  • SkądRzeszów
  • Model:Audi A6 C5
  • Silnik:2,7 BiT AJK

Napisano 24 sierpień 2016 - 06:27

Dzięki Ziomek :) Sprawdzę to na weekendzie, obstawiam też że to może być wina parownika od gazu, a jest on w nadkolu więc trzeba chwile poświęcić żeby sie pobawić z tym :-/

www.BizzWeb.pl- Strony internetowe, grafika komputerowa!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych