Skocz do zawartości

Audi Klub Podkarpacie używa ciasteczek. Tutaj dowiesz się czym są. Aby zaknąć tą wiadomość kliknij:    Akceptuję ciasteczka

Tanie części samochodowe do Audi w iParts.pl

Użytkowników którzy posiadali konta na starym systemie, prosimy o skorzystanie z opcji przywracania hasła żeby nie dublować sobie kont.

Wypadanie zapłonu 1.8TFSI

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mix

Mix
  • Użytkownicy
  • 3 postów
  • SkądRzeszów
  • Model:A3 8P
  • Silnik:1.8TFSI

Napisano 25 maj 2017 - 08:36

Witam,

Mam problem z wypadaniem zapłonu w moim 1.8TFSI(BYT) robiąc logi VCDS pojawia się na 4 cylindrze. Wymieniłem wszystkie świece na nowe oraz zmienialem cewki miejscami i nadal to samo. Pomału zaczynam zaczynam podejrzewać odme i jeden wąż idący do obudowy. Dodam tylko że wypadanie występuje tylko na wolnych obrotach. Ma ktoś może ma jakiś pomysł co to może być?

#2 Ziomek

Ziomek

Konstruktor

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 postów
  • Skądok Mielca
  • Model:A6 c5
  • Silnik:1.8T ANB

Napisano 25 maj 2017 - 18:01

Wtryskiwacz choć powinno chyba wypluć błąd... Można sprawdzić wiązkę czy prawidłowy sygnał przechodzi na koniec wtyki wtrysku.

#3 Mix

Mix
  • Użytkownicy
  • 3 postów
  • SkądRzeszów
  • Model:A3 8P
  • Silnik:1.8TFSI

Napisano 26 maj 2017 - 08:38

Wtryskiwacz choć powinno chyba wypluć błąd... Można sprawdzić wiązkę czy prawidłowy sygnał przechodzi na koniec wtyki wtrysku.

Więc tak problem pojawił się po tym jak zdjałem kolektor ponieważ odpiela się wtyczka od wtrysku na cylindrze 1 wpialem wtyczkę zgasł check. Ale zaczął nie równo pracować teraz zauważyłem że wąż który pokleil poprzedni właściciel się chyba złamał wie ktoś może co to za wąż?

ee2dd1c25ba5.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych