Skocz do zawartości

Audi Klub Podkarpacie używa ciasteczek. Tutaj dowiesz się czym są. Aby zaknąć tą wiadomość kliknij:    Akceptuję ciasteczka

Tanie części samochodowe do Audi w iParts.pl

Użytkowników którzy posiadali konta na starym systemie, prosimy o skorzystanie z opcji przywracania hasła żeby nie dublować sobie kont.

A6 c5 1.8T przestało jechać. Prośba o analizę logów

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Ziomek

Ziomek

Konstruktor

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 postów
  • Skądok Mielca
  • Model:A6 c5
  • Silnik:1.8T ANB

Napisano 25 maj 2017 - 18:08

Mam problem z moją a6, auto z dnia na dzień straciło na mocy w dolnych obrotach, u góry w sumie tez ale nie tak odczuwalnie. Widzę że przepływomierz zaniża, nie sprawdzałem z braku czasu dolotu, z błędów to nie działa SAI, układ nie zaślepiony przy głowicy choć pewnie to nie ma tak wpływu na moc. Podejrzewam turbinę o tak późne wstawanie, choć nie gwizda i nie bierze oleju, WG? 
Dynamiczny:

Dodam że był odłączany aku, jeżdzone na PB ponad 100km, korekty na ok +3%, spalanie w normie może delikatnie na plus ale to chyba kwestia nogi. Wolne obroty stoją jak przyklejone, zero objaw że coś dolega a do 3krpm nie chce jechać. Odłączenie przepływki nic nie dało, podobnie odłączenie wtyki n75, turbo sprawdzane od strony zimnej i luzów nie ma. Pytanie czy da się na tyle odsunąć kata żeby podejrzeć co się dzieje po gorącej stronie muszli? Czy możliwe że n75 zawiesił się tak że popuszcza na gruszkę na dole a u góry w miarę steruje?

No i czasem mu odbija i jedzie jak powinien. Ale to rzadko.

Użytkownik Ziomek edytował ten post 25 maj 2017 - 18:09

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych