Skocz do zawartości

Audi Klub Podkarpacie używa ciasteczek. Tutaj dowiesz się czym są. Aby zaknąć tą wiadomość kliknij:    Akceptuję ciasteczka

Tanie części samochodowe do Audi w iParts.pl

Użytkowników którzy posiadali konta na starym systemie, prosimy o skorzystanie z opcji przywracania hasła żeby nie dublować sobie kont.

[Audi A4 1.9 TDI 1Z] problem ze skrzynią

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 olaf19777

olaf19777

Nowincjusz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 68 postów
  • SkądSędziszów Małopolski

Napisano 21 luty 2011 - 16:04

CZESC wymieniłem olej w skrzyni biegów z powodów blokady 1i 2 .Olej był rzadki i koloru złotego.A złotego ponieważ wyleciało pare kawałków sychronizacza a potem wyciągnąłem 3 cm tego z skrzyni.Poprawiły się biegi ale koniec jest blisko.Co robić kupić używke trzy naprawiać???

[ Komentarz dodany przez: Niki20: 2011-02-24, 08:04 ]
Poprawiłem co było nie tak, na zaś nazywaj odpowiednio tematy żeby komuś było łatwiej znaleźć. A no i piszemy czarnym nie czerwonym kolorem. :-P
Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż mieć Alzheimera i zapomnieć wypić.

#2 Tommy Gun

Tommy Gun

Master

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1040 postów
  • SkądRT

Napisano 21 luty 2011 - 21:01

Kupując używkę nie masz żadnej gwarancji co jest w środku. Koszt synchronizatora 2 biegu w ASO wynosi 145zł - pytałem ostatnio.

#3 olaf19777

olaf19777

Nowincjusz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 68 postów

Napisano 21 luty 2011 - 21:10

ale nie wiadomo jak z resztą i co wtedy

#4 Tommy Gun

Tommy Gun

Master

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1040 postów
  • SkądRT

Napisano 21 luty 2011 - 21:23

To już ty podejmiesz decyzję, choć popatrz z drugiej strony, dlaczego na alledrogo skrzynie biegów są takie tanie, jaką masz możliwość weryfikacji ? Tylko w przypadku wyłożenia jej na części w warsztacie. Na którymś forum koleś opisywał że miał problem ze skrzynką, kupił używaną, potem następną i dalej ma problemy. Znajdź dobry warsztat bo i tak nie obejdzie się bez demontażu, niech powiedzą czy się nadaje czy nie, bo tak to możemy gdybać...

#5 Thauri

Thauri

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów
  • SkądRZL

Napisano 22 luty 2011 - 19:08

Mam tel gdzie tanio rozbierają skrzynie i oceniają koszt naprawy/ok 2km od Łancuta mogę podesłać na PW lub e-mail może warto zapytać

#6 olaf19777

olaf19777

Nowincjusz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 68 postów

Napisano 23 luty 2011 - 02:37

czesc wczoraj kupiłem orginał skrzynie do mojego autka za 140zl facet miał audi i jak zaczeła mu szfankowac 3 bieg to kupił uzywke i zmienił.autko juz sprzedał i została mu ta skrzynia zobacz mam tu koło siebie gościa co bawi sie tym i w domu naprawia, może z dwóch zrobie jedną.140 złotych to nie pieniądze a sam jeden synchronizator tyle kosztuje.

#7 Thauri

Thauri

Świeżak

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów
  • SkądRZL

Napisano 23 luty 2011 - 14:59

Witam.Osobiście jak miałbym kupować skrzynie na części to z takim kodem jak miałbym na swojej skrzyni.Mam nadzieje ,ze wziąłeś to pod uwagę lub,ze pomyślałeś o tym ,ze części z tamtej skrzyni będą pasować do Twojej.

#8 kamilek89

kamilek89

Nowincjusz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 68 postów
  • SkądŁubno, Dynów

Napisano 05 marzec 2011 - 22:41

Powiem tak: to samo miałem z 3 biegiem i zblokowało mi skrzynie kupiłem z uszkodzoną 4. jeśłi bys potrzebował to mam synchronizatory w bardzo dobrym stanie od 1,2,5 i wstecznego więc mógłbym Ci odsprzedać :-D pisz na pw jak coś :-)

#9 olaf19777

olaf19777

Nowincjusz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 68 postów

Napisano 06 marzec 2011 - 06:32

czesc w jakiej cenie te synchronizatorki

#10 Leniarcik

Leniarcik

Fanatyk

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 262 postów
  • SkądRzeszów
  • Model:Audi Cabrio 8G
  • Silnik:1,9 TDI 1Z

Napisano 07 marzec 2011 - 14:35

oj ja nie pamiętam gdzie, ale jak robiłem skrzynie, bo też padły mi 1,2 bieg to naprawa wyniosła mnie 400 pln z częściami i jestem mega zadowolony. Jakbym kupił używke mógłbym trafić na to samo a tak to jestem pewien że skrzynia jest zregenerowana ;) pozdro.
Dołączona grafika

#11 olaf19777

olaf19777

Nowincjusz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 68 postów

Napisano 08 marzec 2011 - 04:47

czesc koledzy skrzynia jest zrobiona kupłem ja za 140zł naprawa kosztowała 100 zł wymieniłem synchro 3 biegu częsc została zamówiona z serwisu 200zł i teraz wystarczy jąż tylo włożyć a tamtą skrzynie sprzedam tam jest synchro 2 zepsute

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych