Skocz do zawartości

Audi Klub Podkarpacie używa ciasteczek. Tutaj dowiesz się czym są. Aby zaknąć tą wiadomość kliknij:    Akceptuję ciasteczka

Tanie części samochodowe do Audi w iParts.pl

Użytkowników którzy posiadali konta na starym systemie, prosimy o skorzystanie z opcji przywracania hasła żeby nie dublować sobie kont.

głośniki przod

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Opal333

Opal333

Nowincjusz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 54 postów
  • SkądCzudec

Napisano 14 czerwiec 2014 - 18:21

Witam

Padł mi prawy głośnik przod w mojej audiczce,a dokladniej pekla membrana.chcialbym wymienic glosnik na nowy,i tu moje pytanie,na jaki?oczywiscie,najlepszym wyjsciem bedzie wymiana obu glosnikow z przodu,wiec moja prosba taka,aby ktos podpowiedzial mi jakie nalezy zakupic,aby pasowaly w miejsce starych,ewentualnie podeslac linka z alegrosza:) wielce byloby to dla mnie pomocne:) moja audiczka ma normalny system naglosnienia audi,z subem w tyle.oryginalnym radiem w niej bylo radio chorus,niestety jest zmienione na inne.lecz raczej nie jest to zestaw audi bose.jesli ktos cos wie,czekam z niecierpliwoscia:0

Pozdrawiam, Opal
Jeśli jadąc samochodem poczułeś uderzenie - wysiądź i sprawdź. Jeśli z tyłu - zyskasz pieniądze. Jeśli z przodu - stracisz pieniądze.

#2 kam2

kam2
  • Użytkownicy
  • 3 postów
  • SkądRZ

Napisano 01 wrzesień 2014 - 20:32

Proszę bardzo ja też w sumie przymierzam się do wymiany. Jeśli nie chcesz robić niczego nadzwyczajnego a jednak lepiej grającego niż seria to polecam allegro.pl/alpine-glosniki-audi-a4-b5-zamiast-bose-system-i4553075578.html

Natomiast cokolwiek z wyższej pólki to przedewszystkim głośnik 16cm 2-way wzmak i wtedy schody do nieba...pasuje wygłuszyć jakaś fajna adaptacja głośnika (seria gra tylko na tapicerce ! więc rezonuje jak i kiedy chce). No i coś fajnego do grania!
PS: Służe pomocą

Pozdrawiam
Budownictwo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych