Skocz do zawartości

Audi Klub Podkarpacie używa ciasteczek. Tutaj dowiesz się czym są. Aby zaknąć tą wiadomość kliknij:    Akceptuję ciasteczka

Tanie części samochodowe do Audi w iParts.pl

Użytkowników którzy posiadali konta na starym systemie, prosimy o skorzystanie z opcji przywracania hasła żeby nie dublować sobie kont.

Stacja kontroli pojazdów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Boox222

Boox222
  • Użytkownicy
  • 8 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 30 grudzień 2014 - 10:21

Witam
W styczniu kończy mi sie przeglad a mam mały problem, mam w aucie ksenony (nie orginalne) i nie ma spryskiwaczy, do tego boczne szyby są przyciemniane, obawiam się że mogą być problemy ze zrobieniem przeglądu :-/ ma ktoś może jakąś zaprzyjaźnioną stacje kontroli pojazdów ?

#2 patrykch

patrykch

Nowincjusz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 92 postów
  • SkądRudna Wielka

Napisano 30 grudzień 2014 - 11:48

Jak się leci na Rzeszów od strony Kolbuszowej to na Warszawskiej po prawej stronie masz taką stację. Ostatnio tam robiłem to spryskiwaczy nie sprawdzali, co do szyb to ciężko mi powiedzieć, bo przednich nie mam przyciemnianych, ale może by się nie czepili, ewentualnie dobrze pogadać, a ksenony to też mi ciężko coś powiedzieć, ale są spoko goście, jeden taki starszy co przymyka oko na wszystko tylko mówi, żeby to zrobić, a drugi myślę, że to jakoś w miarę potraktuje :) . Mi trochę koło wystają poza zarys samochodu, ale powiedział, że może się nikt nie przyczepi :-P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych