Skocz do zawartości

Audi Klub Podkarpacie używa ciasteczek. Tutaj dowiesz się czym są. Aby zaknąć tą wiadomość kliknij:    Akceptuję ciasteczka

Tanie części samochodowe do Audi w iParts.pl

Użytkowników którzy posiadali konta na starym systemie, prosimy o skorzystanie z opcji przywracania hasła żeby nie dublować sobie kont.

Radio-audi A3 2002 rok-PROBLEM

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 bzyku99722

bzyku99722
  • Użytkownicy
  • 4 postów
  • SkądJarosław

Napisano 22 luty 2016 - 17:14

Witam
Mam problem z podłączeniem radia, mianowicie, po zakupie Audi postanowiłem zmienić radio( było chorus M4, też pewnie podmienione bo nie wyświetlało mi stacji na FIS-ie) na JVC kd AXV-1 wyciągnięte z poprzedniego auta, oczywiście w pełni sprawne). Po wyjęciu starego radia mam trzy kostki + antena, pierwsza kość 3 kable zasilające, druga 4 kable na przednie głośniki oraz szeroka kość pod wzmacniacz.
Problem polega na tym że radio nie chcę się włączać, po podłączeniu stały +12, masa, +12 ze stacyjki, pomimo że po przekręceniu kluczyka jest napięcie, dziwne bo w chorusię też musiałem ręcznie je uruchamiać. A i ponoć napięcie powinno być po wsadzeniu kluczyka, natomiast u mnie jest dopiero jak się zapłon włączy. Radio chodzi tylko wtedy gdy podłącze przewody zasilające do stałego plusa, lecz niestety muszę je ręcznie wyłączać i włączać, co nie bardzo mi się podoba. A i po podłączeniu adaptera tylnych głośników mam problem z buczącym tylnym głośnikiem, który wzrasta wraz z dodaniem gazu.
Miał już ktoś z was podobny problem???
Marcin

#2 Ziomek

Ziomek

Konstruktor

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 postów
  • Skądok Mielca
  • Model:A6 c5
  • Silnik:1.8T ANB

Napisano 22 luty 2016 - 20:04

Kable do przeglądnięcia na sam początek. Może są jakieś patenty które sprawiają że nie działa tak jak ma radio działać.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych